top of page
_MG_6398.JPG

Takım Oyunları

Neler Yapabilirsiniz?

Adından da anlaşıldığı gibi, TAKIM RUHUNU GELİŞTİREN bu oyunlar katılımcılara bir birinden farklı deneyim Kazandıracaktır. BEN yerine BİZ deme imkanı sunan, planlama, iş bölümü ve strateji belirleme, sorumluluk alma, inisiyatif kullanma becerilerinin gelişmesinde fayda sağlayacak dinamik bir etkinliktir.
Unutmayınız ki; bireylerin yapabileceklerinin limitini, onların moral ve motivasyon seviyeleri belirler. “Yarışma Turnuvaları” ve “Proje Oyunları”, iş ortamının dışında bireylerin mücadele ederek birlikte vakit geçirmesi, daha güçlü ve samimi iletişim kurmalarını sağlar.
İletişim çağında yaşıyoruz ve gittikçe birbirimizden kopuyoruz. Oyunlarımız bile sanal bilgisayar oyunlarından ibaret. Tüm bu iletişimsizliğe son vererek, ister bireysel aktivitelerle, ister ailenizle, ister arkadaş guruplarınızla ya da bünyenizde çalışan personelinizle birlikte takım oyunlarına katılabilirsiniz.
Açık ve kapalı istediğiniz tüm alanlarda organize edebileceğimiz keyifli aktiviteler ile paylaşmanın, takım arkadaşınızla empati kurmanın önemini daha iyi kavrayacaksınız. Bu da iş yaşamı ve ailenize karşı sizi daha fazla motive edecek ve yaşamı eğlenceli bir hale dönüştürecektir.

bottom of page