top of page
_MG_6398.JPG

Bademli Yaz Festivali

Homeros Adventure olarak, 2023 yazının en eğlenceli etkinliği olarak  düzenleyeceğimiz İzmir Bademli Yaz Festivali'ne sizleri bekliyoruz.

Bademli plajının güzel manzarası eşliğinde, festival boyunca çeşitli aktiviteler sunuyoruz. Bu aktiviteler arasında team building faaliyetleri, dj performansı, zumba, tekne turu, yeme-içme hizmetleri, konaklama (bungalov ve çadır) hizmetleri ve çocuklar için bubble show ve yüz boyama etkinlikleri gibi eğlenceli faaliyetler yer almaktadır.

Festival İçeriği

Alternatif Aktiviteler

Alternatif aktiviteler farklılık gösterebilmektedir. Aşağıda belirtilmiş olan dört ana aktivite dışında çeşitli etkinlikler (plaj futbolu , plaj voleybolu, şişme langırt gibi ) festivalimize dahil edilebilmektedir.

_MG_5877.JPG

Bubble Show

Tabi ki çocuklarımızı unutmadık! Festival boyunca çocuklarınız  için müzik eğlencesi, bubble show ve yüz boyama etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinliklerimizde, çocuklarınızın keyifli ve güvenli bir ortamda eğlenmesini sağlıyoruz.

Ourdoor Zumba Sınıfı

Zumba

Bademli plajının güzel manzarası eşliğinde, zumba etkinliğimizde, profesyonel bir eğitmen tarafından yürütülen, hareketli müzikler ve eğlenceli hareketler ile keyifli bir egzersiz deneyimi sunuyoruz.

Zumba etkinliği ile günün enerjisini yükselterek, keyifli bir yaz günü geçirmenizi sağlayacağız.

Image by Igor Rodrigues

Kareoke Party

Karaoke party'de, siz değerli katılımcılarımızın favori şarkılarını seslendirmelerini bekliyoruz. Karaoke party'de, müzik eşliğinde eğlenirken, aynı zamanda takım

çalışması yapabilecek ve arkadaşlıklarınızı pekiştireceksiniz.

Ateş gösterisi

Ateş Gösterisi

Ateş gösterisinde gün batımının eşsiz manzarasını izleyerek, eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız. Gösteri sırasında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan ateş oyunları, müzik, hareketli ışıklar ve renkli dumanlar eşliğinde gerçekleşecektir.

Ölüdeniz Tabiat Parkı

Teklif almak için bize yazın.. Size hemen geri dönüş sağlayalım..

Bademli Yaz Festivali hakkında her türlü bilgi için bize yazabilir ya da iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Size geri dönüş sağlayacağız.

bottom of page