top of page

Paintball

Neler Yapabilirsiniz?

Paintball Nişan

Kapalı Arena

Takım ruhunu geliştiren, stratejik, eğlenceli ve taktiksel bir oyundur. Oyun öncesinde antrenörlerimizce verilen temel paintball eğitimi ve güvenlik kurallarının anlatılır. Ardından özel koruyucu maskesi, koruyucu yeleği, eldiven ve diğer oyun ekipmanları verilir. Oyun minumum 4 maksimum 30 kişiyle oynanır. Doğal ve savaş parkurları olarak iki farklı sahada oynamak mümkündür.
TAKIMINI KUR! BU HEYECAN DOLU, NEFES KESEN MACERAYA SEN DE KATIL!

Paintball Splash ile Maske

PAİNTBALL mini

14 yaş altındaki küçük misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Özel ayarları yapılmış paintball silahlarıyla, küçük misafirlerimizin oynayabileceği bir aktivite olarak hazırlanmıştır.

Atış Hedef

AİRSOFT

Tesisimizde poligon ve saha hizmeti olarak sunulmaktadır…
Airsoft silahı, Airsoft oyununda kullanılan gerçeğine oldukça benzeyen tüfek, tabanca vb. silahların genel adıdır. Labirentlerde ilerlerken, dost unsurlara zarar vermeden düşman unsurları en kısa zamanda ve en isabetli şekilde işaretleyerek tamamlamayı amaçlar.

Shooting Targets

POLİGON

Paintball ve airsoft silahlarıyla hedeflere yapabileceğiniz toplam 20 atış hakkınız bulunmaktadır. En fazla hedefi vuranın kazanacağı poligonumuzda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

bottom of page